WHERE id = '153' RODO - Informujemy Państwa, że od 25 maja 2018 r

RODO

Informujemy Państwa, że od 25 maja
2018 r. stosujemy przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako ?Rozporządzenie?).
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Koło Łowieckie ?SZELMENT? z siedziba? w Suwałkach, ul. Sportowa 6D/6, 16-400 Suwałki. 2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych w Kole Łowieckim ?SZELMENT? w Suwałkach: Dariusz Macierzyński, mail: madar5@wp.pl.
3. Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Koło Łowieckie ?SZELMENT?: a) w celu zawarcia i wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia); b) w celu realizacji ustawowych zadań Administratora wynikających m.in. z ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie (Dz.U. Nr 147, poz. 713 z późn. zm.; art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia); c) w celu realizacji statutowych zadań Administratora (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia); d) w celu wykonania ciążących obowiązków prawnych nałożonych przepisami prawa (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia); e) w celu ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia; prawnie uzasadnionym interesem jest prawo dochodzenia roszczeń i ochrony przed nimi); f) w celu ewentualnej wysyłki informacji o działalności Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia; prawnie uzasadnionym interesem jest informowanie członków Koła Łowieckiego ?SZELMENT? oraz osób zainteresowanych o swojej działalności, szkoleniach, spotkaniach, konferencjach, działalności organów). 4. Jeśli zostanie wyrażona zgoda na wykorzystywanie własnych danych, treść zgody będzie określać cel przetwarzania danych (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia). 5. Państwa dane osobowe przekazywane są? podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora w związku z podjęta? współpraca? (m.in. obsługującym systemy teleinformatyczne, świadczącym usługi doradcze), jak również udostępniane są innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu (m.in. prowadzącym działalność pocztową, kurierską, w ramach medycznych i sportowych programów partnerskich).
6. Podanie danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym zawsze w przypadku realizacji przez Administratora zadań wynikających z jego obowiązków prawnych. Udostepnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbę
6. Podanie danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym zawsze w przypadku realizacji przez Administratora zadań wynikających z jego obowiązków prawnych. Udostepnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbę 6. Podanie danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym zawsze w przypadku realizacji przez Administratora zadań wynikających z jego obowiązków prawnych. Udostepnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbę 6. Podanie danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym zawsze w przypadku realizacji przez Administratora zadań wynikających z jego obowiązków prawnych. Udostepnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbę 6. Podanie danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym zawsze w przypadku realizacji przez Administratora zadań wynikających z jego obowiązków prawnych. Udostepnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do podjęcia współpracy oraz realizacji umowy. Niepodanie danych może utrudnić? lub całkowicie uniemożliwić? współpracę? z Administratorem.
Gdy podstawą prawną jest zgoda, podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niepodanie danych może utrudnić lub całkowicie uniemożliwić współpracę z Administratorem.
7. Dane osobowe mogą
Gdy podstawą prawną jest zgoda, podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niepodanie danych może utrudnić lub całkowicie uniemożliwić współpracę z Administratorem. 7. Dane osobowe mogą Gdy podstawą prawną jest zgoda, podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niepodanie danych może utrudnić lub całkowicie uniemożliwić współpracę z Administratorem. 7. Dane osobowe mogą Gdy podstawą prawną jest zgoda, podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niepodanie danych może utrudnić lub całkowicie uniemożliwić współpracę z Administratorem. 7. Dane osobowe mogą Gdy podstawą prawną jest zgoda, podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niepodanie danych może utrudnić lub całkowicie uniemożliwić współpracę z Administratorem. 7. Dane osobowe mogą? być? pozyskane bezpośrednio od osoby, której dotyczą?, jak również? pośrednio w trakcie działalności Administratora, m.in. od organów administracji publicznej, organów ścigania.
8. Administrator przetwarza dane osobowe zwykłe pracowników, współpracowników, kontrahentów, członków, osób zainteresowanych. Administrator przetwarza dane osobowe dotyczące wyroków skazujących oraz naruszeń prawa (art. 33c ust. 1 pkt 2, 35o ust. 3 pkt 2 Prawa łowieckiego).
9. W przypadku pozyskania danych w sposób inny niż
8. Administrator przetwarza dane osobowe zwykłe pracowników, współpracowników, kontrahentów, członków, osób zainteresowanych. Administrator przetwarza dane osobowe dotyczące wyroków skazujących oraz naruszeń prawa (art. 33c ust. 1 pkt 2, 35o ust. 3 pkt 2 Prawa łowieckiego). 9. W przypadku pozyskania danych w sposób inny niż 8. Administrator przetwarza dane osobowe zwykłe pracowników, współpracowników, kontrahentów, członków, osób zainteresowanych. Administrator przetwarza dane osobowe dotyczące wyroków skazujących oraz naruszeń prawa (art. 33c ust. 1 pkt 2, 35o ust. 3 pkt 2 Prawa łowieckiego). 9. W przypadku pozyskania danych w sposób inny niż 8. Administrator przetwarza dane osobowe zwykłe pracowników, współpracowników, kontrahentów, członków, osób zainteresowanych. Administrator przetwarza dane osobowe dotyczące wyroków skazujących oraz naruszeń prawa (art. 33c ust. 1 pkt 2, 35o ust. 3 pkt 2 Prawa łowieckiego). 9. W przypadku pozyskania danych w sposób inny niż 8. Administrator przetwarza dane osobowe zwykłe pracowników, współpracowników, kontrahentów, członków, osób zainteresowanych. Administrator przetwarza dane osobowe dotyczące wyroków skazujących oraz naruszeń prawa (art. 33c ust. 1 pkt 2, 35o ust. 3 pkt 2 Prawa łowieckiego). 9. W przypadku pozyskania danych w sposób inny niż? od osoby, której dotyczą?, mogą? być? to dane identyfikacyjne (imię? i nazwisko, adres zamieszkania, seria i numer dowodu osobistego/paszportu, nr PESEL), dane kontaktowe (numer telefonu, adres poczty elektronicznej, numer faksu), dane służbowe (stanowisko, miejsce pracy).
10. W każdym czasie przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do treści danych, ich poprawiania, sprostowania oraz przeniesienia, do ich usunię
10. W każdym czasie przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do treści danych, ich poprawiania, sprostowania oraz przeniesienia, do ich usunię 10. W każdym czasie przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do treści danych, ich poprawiania, sprostowania oraz przeniesienia, do ich usunię 10. W każdym czasie przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do treści danych, ich poprawiania, sprostowania oraz przeniesienia, do ich usunię 10. W każdym czasie przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do treści danych, ich poprawiania, sprostowania oraz przeniesienia, do ich usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
11. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, osobie przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność? z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
12. Dane osobowe zostaną
11. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, osobie przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność? z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 12. Dane osobowe zostaną 11. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, osobie przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność? z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
12. Dane osobowe zostaną
11. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, osobie przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność? z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
12. Dane osobowe zostaną
11. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, osobie przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność? z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
12. Dane osobowe zostaną? usunięte po odwołaniu zgody albo gdy staną? się? niepotrzebne do celów, do których zostały zgromadzone. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w zakresie i terminie wynikającym z przepisów prawa (m.in. wymogi podatkowe, rachunkowe, pracownicze, odszkodowawcze, realizacja zadań ustawowych i statutowych).
13. Przetwarzanie danych osobowych nie będzie podlegało zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.


  Pogoda

  temperatura: °C

  wilgotność:

  ciśnienie:

  Elektroniczna Ewidencja Polowań
  197 dzień roku, 16 dzień miesiąca, 29 tydzień roku, do końca roku 169 dni
  Lipiec, 2024
  znak zodiaku: Koziorożec

  16

  Wtorek

  Eustachego, Mariki, Mirelli
  słońce
  dlugosc
  dnia: 15 godz 56 min
  wschód: 4:51
  zachód: 20:47
  księżyc
  wiek: 25 dni
  jasność: 0%
  kierunek: księżyca przybywa
  faza to: między ostatnią kwadrą a nowiem
  Czerwiec 2024
  Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  Lipiec 2024
  Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031    
  Sierpień 2024
  Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031 

  r. -