mapa strony
strona gwna

stycze 2021
20
roda
Koło Łowieckie „SZELMENT”
16-400 Suwałki
ul. 1-go Maja 25/22
Adres do korespondencji: 16-503 Krasnopol 2
kom. 607-622-627

Nasze obwody łowieckie


NR OBWODUSTARY NR OBWODUOPIS GRANIC OBWODU ŁOWIECKIEGO
33sGranica obwodu biegnie od miejscowości Rutka Tartak szosą w kierunku Jeleniewa do skrzyżowania z drogą prowadzącą do miejscowości Postawele, tą droga przez miejscowości: Postawele, Lizdejki, Kleszczówek, Smolniki, Dzierwany, Hańcza, Kłajpeda, Dziadówek, Antosin, Okliny, Kolonie Wiżgóry, Rogożajny Małe, Marianka, Kamionka, Rowele do miejscowości Rutka Tartak.
516sGranica obwodu biegnie od miejscowości Słobódka drogą gruntową przez miejscowość Dębniak do szosy Suwałki – Szypliszki, szosą ok. 700 m w kierunku północnym, skąd drogą w kierunku zachodnim przez miejscowości: Lipniak,Fornetka, Przejma Mała, Jałowo, Sidory, Kleszczówek, Lizdejki, Postawele do szosy Jeleniewo – Rutka Tartak, tą szosą do miejscowości Rutka - Tartak a następnie z Rutki Tartak drogą przez miejscowości: Baranowo i Ignatowizna do miejscowości Białobłoty, skąd drogą gruntową przez miejscowości: Białobłoty, Szelmentkę, Postawelek, Kociołki, Jeziorki do skraju lasu państwowego, granicą lasu do szosy Podwojponie – Suwałki, a dalej drogą gruntową do miejscowości Słobódka.
930sGranica obwodu biegnie od skrzyżowania szosy z torem kolejowym w miejscowości Szlinokiemie, torem kolejowym do miejscowości Kaletnik, z miejscowości Kaletnik drogą gruntową przez miejscowość Klonorejść do szosy w miejscowości Czerwonka, szosą do drogi Lipniak – Dębniak, tą drogą przez miejscowości: Dębniak, Słobódka, Szołtany, Szlinokiemie do skrzyżowania szosy z torem kolejowym.
Logo szelment.org
|Koło Łowieckie „SZELMENT”, 16-400 Suwałki, ul. 1-go Maja 25/22, Adres do korespondencji: 16-503 Krasnopol 2, kom. 607-622-627
netBOX - Strony internetowe